O nas

Spec Bud A. Teclaf

Firma budowlana Spec Bud A. Teclaf została założona w roku 2006, więc cieszy się ponad 10 letnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Zawsze stawiamy na najwyższy poziom obsługi klienta, zapewniając mu dostęp do wysokiej jakości materiałów i technologii budowlanej. Dzięki temu wszystkie nasze usługi budowlane realizujemy zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów.

Historia powstawania firmy budowlanej Spec Bud

Założycielem firmy jest Arkadiusz Teclaf, prawdziwy fachowiec od ocieplenia, elewacji i rusztowań. To właśnie on po kilku latach prowadzenia działalności zdobył odpowiednie uprawnienia, które pozwalają mu oraz jego pracownikom realizować kompleksowe budowy domów jednorodzinnych i innych budynków. Zawsze dba o rozwój swoich pracowników, dzięki czemu każdy z nich posiada wieloletnie doświadczenie w pracach budowlanych. To sprawia, że firma jako całość świetnie sprawdza się również w kompleksowych remontach budowlanych.

Obsługujemy klientów prywatnych, firmowych, spółdzielnie mieszkaniowe oraz instytucje państwowe.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresem naszych usług, kwalifikacjami i galerią zdjęć, która stanowi bogate portfolio firmy Spec Bud Trójmiasto.

Ciesz się zadowalającą współpracą, którą zagwarantuje Ci nasza Firma budowlana !

firma budowlana spec bud trójmiasto czyli o nas

Zakres naszych prac i umiejętności regularnie umieszczamy w naszej galerii zdjęć. Jest ona aktualizowana, natomiast w krótkim czasie zadbamy o to, aby pojawiły się tam nasze wszystkie realizacje. Przekonacie się tam, jakie piękne elewacje zewnętrzne wykonujemy od lat. Na ich użytkowanie udzielamy gwarancji, jak i na wiele innych usług budowlanych, ponieważ jesteśmy w 100% pewni standardów, które utrzymujemy.

Dzięki tej galerii poznacie również pełen zakres usług naszej firmy budowlanej, dowiecie się, jak rozwijała się na przestrzeni lat. Dodatkowo wykażemy Wam, że wysilamy się nie tylko wobec klientów prywatnych, ale coraz częściej, wobec klientów firmowych czy instytucji państwowych, publicznych.

Coś więcej

Gdybyście chcieli dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszej działalności, to zapraszamy do kontaktu email bądź telefonicznego. Chętnie udzielimy Wam odpowiedzi na wszelkie pytania. Przez cały czas jesteśmy otwarci na nowe formy współpracy z naszymi klientami.