Kontakt

Firma Budowlana Spec Bud A.Teclaf – Kontakt

Kontakt z naszymi klientami odbywa się telefonicznie, emailowo i poprzez nasze konta społecznościowe. Zapraszamy do wybrania formy kontaktu, która najlepiej Wam odpowiada!

email: spec.bud@onet.eu

fanpage: SpecBudTrójmiasto

telefon: 662 131 408 (najlepsza forma kontaktu dla obu stron)

adres: Śmiechowska 34A/79

 

 

Zapraszamy do regularnego kontaktowania się z firmą Spec Bud. Już podczas rozmowy telefonicznej udzielamy naszym Klientom odpowiedzi na wszelkie ich pytania, związane z realizacją różnych usług budowlanych.

Podczas kontaktu przez nasze konta społecznościowe i email odpowiadamy w przeciągu 24 godzin. Jeśli więc interesuje Cię szybki kontakt z naszą firmą budowlaną to Zadzwoń.

 

Aby było Ci łatwiej:

Jeśli masz do nas pewne zapytania, to spisz je na kartce i przedstaw je nam podczas rozmowy telefonicznej. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie.

Podobnie uczyń, jeśli masz do nas pytania dotyczące realizacji pewnych usług budowlanych. Dzięki temu łatwiej będzie nam odnieść się do Twoich potrzeb, oczekiwań, jak i szybko przedstawić naszą ofertę współpracy, czyli – koszt i termin realizacji.

Pamiętaj:

W dni tygodnia Poniedziałek – Piątek pracujemy, od 6-16. Jeśli więc nie od razu odbierzemy telefonu, nie zniechęcaj się. W przeciągu 1-2 godzin zazwyczaj odpowiadamy.

W weekendy staramy się odpoczywać, choć zdarza się nam pracować również w soboty 🙂 Telefony oczywiście chętnie odbieramy również w weekendy, w soboty i niedziela od 12-16.